O nas 2017-06-27T13:39:17+00:00

Czym się zajmujemy

W.M. Spectrum to biuro architektoniczne działające na rynku inwestycyjnym i rynku projektowania architektoniczno-budowlanego od roku 2016 w Gdańsku, lecz nasze doświadczenia zawodowe i realizacyjne, których jesteśmy autorami sięgają roku 1986.
Podczas procesu projektowego w naszym biurze kładziemy nacisk na oryginalność i ekonomię rozwiązań. Jako doświadczeni architekci dysponujemy wiedzą, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Każda inwestycja jest przez nas dokładnie analizowana. Wraz z inwestorem podejmujemy decyzje i działania przyczyniające się do późniejszego sukcesu inwestycji oraz zadowolenia klienta. Podążając za innowacyjnymi rozwiązaniami pomagamy inwestorowi uzyskać dodatkowe środki na budowę oraz zminimalizowanie kosztów eksploatacyjnych.
Oprócz doświadczenia z zakresu projektowania domów i innych budowli dysponujemy rozległą wiedzą z zakresu gospodarki przestrzennej, funkcjonowania samorządu terytorialnego oraz działalności opartej o kodeks spółek handlowych.
Zajmujemy się całym procesem przygotowania inwestycji. W zakres naszego działania wchodzi projektowanie architektoniczne wszelkich obiektów budowlanych: mieszkaniowych, usługowych, użyteczności publicznej, przemysłowych oraz historycznych. Zajmujemy się również realizacją oraz komercjalizacją inwestycji.
Nasze biuro architektoniczne z siedzibą w Trójmieście współpracuje z doświadczonymi projektantami architektury, projektantami branżowymi, biurami pośrednictwa nieruchomości i firmami budowlanymi.

KIM JESTEŚMY

mgr inż. arch. Rafał Wilniewczyc

Architekt

Z wykształcenia Architekt słuchacz Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach i absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Właściciel biura projektowego ArchiArt do roku 2015. Laureat wielu konkursów krajowych. Uczestnik konkursów międzynarodowych.

mgr inż. arch. Lidia Wilniewczyc

Architekt, Urbanista

Z wykształcenia Architekt, Urbanista. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – Studia podyplomowe z zakresu planowania przestrzennego, urbanistyki i gospodarki przestrzennej oraz Uniwersytetu Umea w Szwecji – Studium Gospodarki Odpadami. Posiada Uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie oraz uprawnienia urbanistyczne. Członek czynny Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Posiada szerokie doświadczenie w ramach działalności o profilu architektoniczno-urbanistycznym, funkcjonowania samorządu terytorialnego oraz pracy w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych.