Trójmiasto – kreatywni i terminowi architekci

Sztuką nie jest zaprojektować obiektów mieszkaniowy, usługowy, przemysłowy czy użyteczności publicznej. Sztuką jest wykonać to w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Jako profesjonalni architekci z Trójmiasta unikamy utartych wzorców, gotowych szablonów, a każdemu zleceniu nadajemy indywidualny charakter. Kładziemy przy tym nacisk na oryginalność oraz funkcjonalność rozwiązań. Architekt to osoba, która powinna wyróżniać się niczym nieograniczoną wyobraźnią i elastycznością rozwiązań – tylko w tak kreatywny sposób można stworzyć wyróżniające się wizualnie projekty.

Mimo iż W.M. Spectrum to biuro architektoniczne, które na rynku inwestycyjnym i rynku projektowania architektoniczno-budowlanego działa od roku 2016 w Gdańsku oraz na terenie Trójmiasta, to jednak tworzący go architekci mają doświadczenia zawodowe i realizacyjne o znacznie dłuższym stażu, sięgającym lat 80. XX w. Dysponują wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie budowy domów jedno lub wielorodzinnych, obiektów handlowych, usługowych czy firmowych. Nasi architekci mają też szeroką wiedzę dotyczącą gospodarki przestrzennej, funkcjonowania samorządu terytorialnego czy działalności opartej o kodeks spółek handlowych. Terminowo realizują powierzone zlecenia i na bieżąco informują klienta na jakim etapie jest dana inwestycja.

Projektowanie wszelkich obiektów architektonicznych

Każdy architekt z prowadzonego przez nas w Gdańsku biura projektowego jest w stanie zapewnić klientowi kompleksową opiekę nad realizowanym projektem. Posiada niezbędne uprawnienia budowlane, a do tego jeszcze współpracuje z projektantami z różnych branż, projektantami architektury, biurami pośrednictwa nieruchomości czy firmami budowlanymi. Nasz architekt podpowie i wskaże najbardziej efektywną drogę współpracy. Jest w stanie również pomóc inwestorowi uzyskać dodatkowe środki na budowę oraz maksymalnie ograniczyć koszty eksploatacyjne. Zajmie się całym procesem przygotowania inwestycji. Architekt reprezentujący nasze biuro architektoniczne nie tylko ma poczucie estetyki, ale również zadba o najmniejszy szczegół przedsięwzięcia, którego się podejmie. Proponowana koncepcja będzie uwzględniała oryginalny design, odzwierciedlający najlepiej zainteresowania, oczekiwania czy gust klienta oraz szeroko pojętą funkcjonalność.

W poszukiwaniu dobrego architekta w Gdańsku czy w Trójmieście zachęcamy do zapoznania się z wiedzą techniczną, doświadczeniem oraz pomysłami specjalistów z naszego zespołu.

KIM JESTEŚMY

mgr inż. arch. Rafał Wilniewczyc

Architekt

Z wykształcenia Architekt słuchacz Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach i absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Właściciel biura projektowego ArchiArt do roku 2015. Laureat wielu konkursów krajowych. Uczestnik konkursów międzynarodowych.

mgr inż. arch. Lidia Wilniewczyc

Architekt, Urbanista

Z wykształcenia Architekt, Urbanista. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – Studia podyplomowe z zakresu planowania przestrzennego, urbanistyki i gospodarki przestrzennej oraz Uniwersytetu Umea w Szwecji – Studium Gospodarki Odpadami. Posiada Uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie oraz uprawnienia urbanistyczne. Członek czynny Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Posiada szerokie doświadczenie w ramach działalności o profilu architektoniczno-urbanistycznym, funkcjonowania samorządu terytorialnego oraz pracy w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych.